Прапускны рэжым

Паважаныя бацькі (законныя прадстаўнікі)
і наведвальнікі дзяржаўнай установы адукацыі
«Дзіцячы садок № 12 г. Лунінца»!

Даводзім да  звесткі, што ў дзяржаўнай установе адукацыі "Дзіцячы садок № 12 г. Лунінца" ўведзены прапускны рэжым.

Супрацоўнікам, якія ажыццяўляюць прапускны рэжым, забяспечваць функцыянаванне
ўваходаў у будынак і групавыя памяшканні з 7.15 да 8.30 і з 16.00 да 17.45.
У перыяд з 8.30 да 16.00 дадатковыя ўваходы зачыненыя на запор, брамкі зачыненыя на замок.

У перыяд з 8.30 да 16.00 уваход у будынак старонніх асоб ажыццяўляецца па пашпартах або дакументах, якія сведчаць асобу.

Кіраўніцтва ўстановы дашкольнай адукацыі

ИНСТРУКЦИЯ № 1 ОБ ОРГАНИЗАЦИИ ПРОПУСКНОГО РЕЖИМА В ГОСУДАРСТВЕННОМ УЧРЕЖДЕНИИ ОБРАЗОВАНИЯ «ДЕТСКИЙ САД № 12 Г. ЛУНИНЦА»

ПОСТАНОВЛЕНИЕ КОМИТЕТА ГОСУДАРСТВЕННОЙ БЕЗОПАСНОСТИ РЕСПУБЛИКИ БЕЛАРУСЬ И МИНИСТЕРСТВА ВНУТРЕННИХ ДЕЛ РЕСПУБЛИКИ БЕЛАРУСЬ 30 сентября 2016 г. № 24/268